Lëshohet Banesa 68m2 me Qira – Lakrishtë

 • €600
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32585
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 68
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 68m2 në Lakrishtë tek kompleksi Prime Group.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për banim, posedon ashensor funkisonal, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe është e pajisur me ngrohje qëndrore me Termokos, vlenë të cekët se në çmim është e përfshirë edhe garazha.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 

 

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32585
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 68
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhes: 10
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim