Lëshohet Banesa 69.9m2 me Qira – Bregu i Diellit

 • €350
Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32787
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 69.9
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 69.9m2 në Lagjen Bregu i Diellit Kompleksi VA Residence.

Banesa ndodhet në katin -XI- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi të reja, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, posedon ashensor funksional, ngrohje qëndrore me rrymë, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe lokacion shumë të favorshëm banimi.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32787
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 69.9 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim