Lëshohet Banesa 70m2 me Qira – Bregu i Diellit

 • €300
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31754
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 70m2 në lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Bardha.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Dhomë  Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka lokacion shumë të favorshëm banimi, posedon ashensor funksional dhe ngrohje qendrore me Termokos.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31754
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 70 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim