Lëshohet Banesa 70m2 me Qira – Rruga B

 • €320
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €320

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31952
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 72m2 mbrapa Rrugës B, më saktësisht afër Spar Marketit.

Banesa ndodhet në katin e -VI- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, ka ndriçim të mjaftueshëm me orientim në Veri-Lindje, posedon ngrohje qendrore me naftë, sigurim fizik dhe mirëmbajtje të hyrjes.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31952
 • Çmimi: €320
 • Madhësia e pronës: 72 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim