Lëshohet Banesa 70m2 me Qira – Rruga C

 • €350
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32634
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 70m2 në Rrugën C tek SPAR Market.

Banesa ndodhet në katin -VI- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32634
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 70
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim