Lëshohet Banesa me Qira,75 m2 – Lagjja e Muhaxherëve,Prishtinë

 • €350
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32539
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 75 m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve
Banesa gjindet më saktësisht afër Hotel Afa dhe është në  katin e I
Banesa posedon këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Qmimi : 350 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32539
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 75
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton