Lëshohet Banesa 75m2 me Qira – Lakrishtë

 • €450
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32462
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 75m2 në Lagjen Lakrishtë, më saktësisht afër ProCredit Bank.

Banesa ndodhet në katin -V- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ashensor funksional, ka lokacion shumë të favorshëm banimi afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe posedon ngrohje nga Termokosi.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32462
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 75 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim