Lëshohet Banesa 75m2 me Qira – Rruga C

 • €300
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32177
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 75m2 në Rrugën C tek Banesat e Tregtisë.

Banesa ndodhet në katin -IX- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Këndi i Punës
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobliuar me orendi të reja dhe moderne, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, posedon ashensor funksional dhe ngrohje qëndrore.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32177
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 75 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim