Lëshohet Banesa 80 m2 me qira – Rruga C

 • €300
Rruga C, Prishtinë, Rruga C

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32945
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 80 m2 me qira në Rrugën C
Banesa gjindet më saktësisht në lagjën “Kodrina” , është ndërtim i ri e pamobiluar, mund te përdoret për banim por gjithashtu edhe për zyre , shumë moderne, objekti është i paisur me ngrohje qëndrore , ka ndriqim te bollshëm natyral.
Qasje në rrugë kryesore, garazhë dhe depo, por edhe parking të mjaftueshëm për klientele.
Banesa gjindet në katin e VII i ka dy lifta në funksion dhe posedon këtë rënditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon
Depo
Garzhë per vetur

Qmimi : 300 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Rruga C
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32945
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton