Lëshohet Banesa me Qira,80 m2 – Rruga C

 • €300
Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32945
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 80 m2 me qira në Rrugën C
Banesa gjindet më saktësisht në lagjën “Kodrina” , është ndërtim i ri e pamobiluar, mund te përdoret për banim por gjithashtu edhe për zyre , shumë moderne, objekti është i paisur me ngrohje qëndrore , ka ndriqim te bollshëm natyral.
Qasje në rrugë kryesore, garazhë dhe depo, por edhe parking të mjaftueshëm për klientele.
Banesa gjindet në katin e VII i ka dy lifta në funksion dhe posedon këtë rënditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon
Depo
Garzhë per vetur

Qmimi : 300 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32945
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton