Lëshohet Banesa 80m2 me Qira – 4 Llullat

 • €350
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32605
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me sipërfaqe 80m2 me qira në Lagjën 4 Llullat, më saktësisht Rruga Bajram Kelmendi.

Banesa ndodhet në katin -VI- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe lokacion shumë të favorshëm banimi afër çdo shërbimi të nevojshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32605
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim