Lëshohet Banesa 80m2 me qira – Rruga C

 • €260
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €260

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31688
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 80m2 në Rrugën C, saktësisht tek Alko Group.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e pa mobiluar, ka lokacion të favorshëm banimi dhe për afarizëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31688
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare