Lëshohet Banesa me Qira,82.53 m2 – Fushë Kosovë

 • €210
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €210

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32402
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82.53
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 82.53 m2 me qira në Fushë Kosovë.
Banesa gjindet në Rr.17 Shkurti – 28 Nëntori në kati i II , banesa është përball Ambulancës se re afër shkollës fillore Mihal Gramen , gjithashtu në katin e parë është kopshti për fëmijë ditor.
Banesa është e pa përdorur dhe e pa mobiluar ka vetëm kuzhinën.
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Shpajz
Ballkon

Qmimi : 210 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32402
 • Çmimi: €210
 • Madhësia e pronës: 82.53 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton