Lëshohet Banesa 83m2 me Qira – Rruga C

 • €400
Kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32141
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 83
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 83m2 në Rrugën C tek kompleksi Kodrina.

Banesa ndodhet ne katin -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi të reja, i plotëson të gjitha kushtet për banim, është e pa banuar më parë dhe posedon garazhë me depo.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32141
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 83 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Madhësia e garazhes: 10
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim