Lëshohet Banesa me Qira,84 m2 – Lagjia e Spitalit,Prishtinë

 • €350
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31362
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 84
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet në Lagjen e Spitalit afër rrugës B në Prishtinë .
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar, posedon ashensor dhe është në katin e IV
Banesa ka ngrohje me Termokos dhe shtrihet në një siperfaqe prej 84 m2 ka këtë renditje:

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon

Qmimi : 350 Euro/ muaji

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31362
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 84 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton