Lëshohet Banesa me qira – Pejë

 • €320
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
Me Qira
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • €320

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32966
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa  me qira në Pejë
Banesa gjindet më saktësisht në lagjën Toscana në Rrugen Shpejtim Bojku.
Banesa njëkosisht është edhe në shitje dhe posedon këtë rënditje :

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi për qira : 320 + Depozitin

Qmimi për shitje : 750 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32966
 • Çmimi: €320
 • Madhësia e pronës: 85 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton