Lëshohet Banesa 85m2 me Qira – Rruga B

 • €450
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31791
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 85m2 në Rrugën B, tek banesat e Royal-it.

Banesa ndodhet në katin e -V- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për banim, ka lokacion shumë të favorshëm banimi me pamje dhe qasjse direkte në Rrugën B dhe posedon ngrohje me Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31791
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 85 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim