Lëshohet Banesa 85m2 me Qira – Velani

 • €400
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32655
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 85m2 në Lagjen Velania.

Banesa ndodhet në katin -VI- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa është e pa mobiluar, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe pamje të hapur, posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka lokacion shumë të favorshëm banimi.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32655
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare