Lëshohet Banesa me Qira 89 m2 – Mati 1,Prishtinë

 • €300
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32881
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 89
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 89 m2 me qira në lagjën Mati 1
Banesa gjindet më saktësisht afër Rruges B – Ndue Perlleshi objekti i BTP Holding
Objekti është tërësisht i ri i sapolëshuar , lëshohet pa mobile mund të shfrytëzohet për banim , zyre ose ordinanc .
Banesa gjindet në katin e I dhe ka ashensor dhe posedon :

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Koridor
Ballkon

Qmimi : 300 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32881
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 89 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton