Lëshohet Banesa 90 m2 me qira – Ferizaj

 • €200
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31746
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 90 m2 me qira në qendër të qytetit të Ferizajit më saktësisht në fillim të rrugës vëllëzrit Gërvalla aty tek fillimi i hyrjes së nënkalimit.
Banesa ka ashensor dhe është e mobiluar sikur në foto
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 200 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31746
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton