Lëshohet Banesa 90m2 me Qira – Lagjja e Spitalit

 • €300
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32090
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 90m2 në Lagjen e Spitalit, saktësisht Rruga Muharrem Fejza afer Super Vivës.

Banesa ndodhet në katin -VII- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa është tërësisht e mobiluar, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, posedon 3 ashensor funksional, ngrohje qëndrore me energji elektrike dhe garazhë.

Banesa është e lirë nga data 01.01.2023.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32090
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim