Lëshohet Banesa 90m2 me Qira – Ulpianë

 • €430
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €430

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31539
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 90m2 në Lagjen Ulpiana tek Fontana.

Banesa ndodhet në katin -IX- dhe ka këtë rendditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ka lokacion shumë të përshtatshëm banimi, është e renovuar dhe mobiluar, posedon ashensor funksional dhe ngrohje qendrore me Termokos.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31539
 • Çmimi: €430
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim