Lëshohet Banesa 95 m2 me qira – Emshir

 • €350
Emshir, Prishtinë, Emshir

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32672
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 95 m2 me qira në Emshir.
Banesa gjindet më saktësisht mbi gjelltoren Nazi dhe është ne katin e VIII
Banesa posedon këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Qmimi : 350 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Emshir
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32672
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 95 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton