Lëshohet Banesa 95m2 me Qira – Bregu i Diellit

 • €390
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €390

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30044
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 95m2 me Qira në lagjën Bregu i Diellit përballë shkollës fillore “Ismail Qemajli”.

Banesa është e mobiluar, ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30044
 • Çmimi: €390
 • Madhësia e pronës: 95
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim