Lëshohet Banesa me Qira ,96 m2 – Pejë

 • €350
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
Me Qira
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32521
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 96

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 96 m2 me qira në Pejë.
Banesa gjindet në Rr.Mbretëresha Teutë në kati i I , banesa është afë Keds para Hotel ”Çardak” dhe 100 m nga sheshi i qytetit.
Banesa është e kthyer nga jugu, është ndritshme, e izoluar mirë nga zhurma dhe temperaturat e jashtme. Posedon inverter efiçent (18kw) + ngrohje qëndrore me rrymë (Vaillant).
Ndërtesa është 3 katëshe dhe mjaft e qetë. Nuk ka ashensor dhe vendparkim.
Banesa posedon këtë renditje :

Sallonin
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
3 Ballkon nga rruga kryesore0

Qmimi : 350 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32521
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 96
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton