Lëshohet banesa 99.5 m2 me qira – Lakrishte

Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29437
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 99.5
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa 99.5 m2 me qira në Lakrishte, tek “Kompleksi i Tregtisë”. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe përveç kësaj ka një pamje shumë të bukur për shkak që gjendet në katin e 10-të.
Banesa ka ngrohje me klimë dhe pritet të instalohet Termokos. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon me çasje nga kuzhina dhe dhomat e gjumit
 • 2 Ashensor

Banesa ka vendparkim vetëm për banor dhe mundësi së marrjës me qira të garazhës. Gjithashtu në hymje të banesës ka edhe kamera.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29437
 • Madhësia e pronës: 99.5 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info