Lëshohet Banesa Luksoze me Qira – Pejton

 • €700
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30205
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 138

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa luksoze 138m2 në lagjen Pejton Kompleksi “Nartel Center”.

Banesa ndodhet në katin e -IX- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Terasë

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne dhe luksoze, posedon ashensor funksional, ngrohje qëndrore Vaillant, pamje të hapur dhe ndriçim të mjaftueshëm.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30205
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 138
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare