Lëshohet banesa mbi 101 m2 – Mitrovicë

Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!

Lëshohet banesa mbi 101 m2 – Mitrovicë

Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28910
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 101
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa mbi 101 m2 tek rruga Ali Zeneli, në qendër të Mitrovicës. Banesa është e mobiluar me mobilje ekstra, me shumë hapsirë dhe me pamje fantastike. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Ballkon/Terrasë 100 m2
 • Banjo
 • Garzh
 • Vendparkim
 • 2 Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28910
 • Madhësia e pronës: 101 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Info
 • Info