Lëshohet Banesa me Qira 105m2 – Arbëri

 • €350
Arbëria, Prishtinë, Arbëria

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26885
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 105

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në lagjen Arbëria (afër Mini Max-it).

Sipërfaqja e banesës është 105m2 dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Banesa mobilohet sipas dëshirës të klientit dhe ka një lokacion shumë të mirë.

Cmimi ( e pa mobiluar): 350 euro/muaj

Cmimi (e mobiluar): Me marrëveshje

 • Adresa Arbëria
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26885
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 105
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba