Lëshohet Banesa me Qira , 120 m2 – Lagjia Aktash, Prishtinë

 • €500
Ganimete Tërbeshi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ganimete Tërbeshi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ganimete Tërbeshi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ganimete Tërbeshi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33450
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 120 m2 me qira në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësisht në lagjën Aktash pran OSBE-es
Banesa gjendet në katin e I dhe ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
2 Ballkon
Garazh

Qmimi : 500 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ganimete Tërbeshi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33450
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 120
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton