Lëshohet banesa me qira 120m2- Tauk Bashqe- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Aleks Buda, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Aleks Buda, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Me Qira
Aleks Buda, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Aleks Buda, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34538
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 120m2- Tauk Bashqe- Prishtinë.

Banesa gjendet në rrugën Aleks Buda, Tauk Bashqe- Prishtinë.

Në afërsi me Parkun e Gërmisë por edhe shumë pranë një nga zonave më të zhvilluara të qytetit, kjo banesë ofron një ambient shumë të përshtatshëm për jetesë.

Banesa është në katin I dhe ka këtë renditje :

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 1 Banjo
 • 3 Dhoma gjumi
 • Koridor
 • Hapsirë për parking

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 

 • Adresa Aleks Buda, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34538
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 120 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba