Lëshohet banesa me qira 150 m 2 – Ulpian,Prishtinë

 • €600
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33422
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 150 m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 150 m 2 – Ulpian,Prishtinë

Banesa gjindet në qender ka një pozitë mjaft të mirë dhe qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet pëball ”Beni Dona” në katin e III.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhomë ndeje
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Banjo
 • 3 Terasa
 • 1 Depo

Banesa gjithashtu ka ngrohje me termokos si dhe posedun klim.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33422
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 150 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba