Lëshohet banesa me qira 155.5 m2 – Arbëri,Prishtinë

 • €1,200
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33133
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 155.5
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 155.5 m2 – Ferid Curri,Arbëri

Lëshohet banesa me qira tek kompleksi ”GREEN AVENU” – Arbëri.

Banesa ka 155.5 m2 dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Dhomë gjumi me garderob,banjo dhe teras
 • 1 Banjo
 • 1 Teras
 • Ashensor
 • Këndin e lojrave për fëmijë

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber  &  Whatsapp

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

Detaje

 • ID e pronës: 33133
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 155.5 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba