Lëshohet Banesa me Qira 120 m2 në lagjën Arbëria në Prishtinë

 • €400
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagja Arbëria
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagja Arbëria
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23709
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 120

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me Qira në lagjën Arbëria afër Walonne Fashion Group

Objekti i banesës ka karakter afarist dhe banesorë

Banesa gjindet në katin e 8 të objektit

Banesa posedon 120 m2

Sallon dhe kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo
Toalet
Koridor
Depo
Ballkon

Banesa gjithashtu posedon ngrohje nën dysheme, dritare me reoleta, kabllo të internetit me fibra, lift me qip, vendparking etj.

Banesa është e pamobiluar dhe lëshohet me qira vetëm për periudhë afatgjate me kontratë 1 apo më shumë vjecare

Cmimi fillestarë 400 euro ( me mundësi negocimi )

 • Adresa Lagja Arbëria
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23709
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 120
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim