Lëshohet Banesa me Qira – 4 Llullat

 • €350
Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira

Lëshohet Banesa me Qira – 4 Llullat

Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31179
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa mbrapa Teatrit Kombëtar, Rruga Shaban Polluzha.

Banesa ndodhet në katin e -V- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka lokacion të favorshëm banimi, ndodhet afër çdo shërbimi të nevojshëm, posedon ashensor funksional dhe ka ndriçim të mjaftueshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Shaban Polluzha, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31179
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare