Lëshohet Banesa me Qira – 4 Llullat

 • €350
4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30795
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 80m2 në Qendër të Prishtinës më saktësisht te 4 Llullat.
Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka ndriçim të mjaftueshëm, lokacioni është shum i favorshëm për banim, posedon ashensor funksional dhe ngrohje qëndrore me rrymë.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa 4 Llullat, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30795
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 83
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim