Lëshohet banesa me qira 42 m2- Ferizaj

 • €200
Hysen Tërpeza, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Hysen Tërpeza, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Hysen Tërpeza, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Hysen Tërpeza, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32986
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 42
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 42 m2- Ferizaj

Bnesa është ndërtim i ri dhe gjindet në katin e VI.

Banesa ka këtë renditje.

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Banjo
 • Teras

Për më shumë info na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 

 

 • Adresa Hysen Tërpeza, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 70000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 32986
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 42 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna