Lëshohet banesa me qira 60m2 – Prishtinë

 • €300
Digital Flow, Residio IV LL.C Nr.8, Rruga B, Bregu i Diellit, Matiqan, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Digital Flow, Residio IV LL.C Nr.8, Rruga B, Bregu i Diellit, Matiqan, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28187
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
 • m2

Informacione të tjera

Banesa me qira 60 m2 në rrugen B/C, afër Spar Market. Banesa posedon:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Banesa gjendet në katin e 4-të dhe posedon ashensorë.

Për më shumë informata:

+38343222000

Viber & Whatsapp +38343222000

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 28187
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info