Lëshohet Banesa me Qira, 64 m2 – Lagjia Arbëria – Dragodan, Prishtinë

 • €300
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33832
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 64 m2 me Qira në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësisht në lagjën Arbëria-Dragodan te kompleksi Butrinti
Banesa gjendet në katin e IV dhe ka këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
1 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 300 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33832
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 64
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton