Lëshohet banesa me qira – 64m2-Arbëri,Prishtinë

 • €550
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €550

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29640
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64 m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira – 64m2 – Arbëri,Prishtinë

Banesa ka:

Sallon

2 Dhoma

1 Banjo

Teras

Banesa ka një hapsirë shumë të mirë për hapjen e ndonjë zyre dhe gjindet në një vend shumë të përshtatshëm dhe me një qasje shumë të mirë.

Na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29640
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 64 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba