Lëshohet banesa me qira 65 m2 – Fushë Kosovë

 • €200/mujore
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
Me Qira
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €200/mujore

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27852
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 65 m2 në Fushë Kosovë.

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 1 Dhoma e gjumit
 • Korridor
 • Banjo
 • Ballkon

Për shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 27852
 • Çmimi: €200/mujore
 • Madhësia e pronës: 65 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info