Lëshohet Banesa me Qira 69.5 m2 – Ferizaj

 • €600
Dëshmorët e Kombit, Varosht, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 27000, Kosovo, Ferizaj, Dëshmorët e Kombit, Varosht, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 27000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Dëshmorët e Kombit, Varosht, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 27000, Kosovo, Ferizaj, Dëshmorët e Kombit, Varosht, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 27000, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33558
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 69.5 m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 69.5 m2 – Dëshmorët e Kombit, Ferizaj

Banesa gjindet në qendër përballë Postës Kryesore.

Banesa gjindet ne katin e III dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Teras

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Dëshmorët e Kombit, Varosht, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 27000, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 27000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33558
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 69.5 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba