Lëshohet banesa me qira 70 m2 – Prizren

 • €300
University of Prizren, Shefqet Berisha, Hoçë, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
University of Prizren, Shefqet Berisha, Hoçë, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29127
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 70 m2, në Prizren afër Elkosit tek Ura.

Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa posedon:

-Sallon & Kuzhinë

– 2 Dhoma gjumi

– Banjo

– Ballkon

– Ashensor

Banesa gjendet në katin e 5- të dhe lifti ka mirëmbajtje.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29127
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 70 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info