Lëshohet banesa me qira 74 m2 – Mahalla e Muhaxherëve , Prishtinë

 • €250
Lord Bajroni, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lord Bajroni, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Lord Bajroni, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lord Bajroni, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33233
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira – Mahalla e Muhaxherëve , Prishtinë

Banesa gjindet në katin e II  dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Terras

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Lord Bajroni, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33233
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 74 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna