Lëshohet Banesa me Qira 75m2 – Arbëri

 • €400
Arbëri, Prishtinë, Arbëri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27577
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira 75m2, në lagjen Arbëria (Dragodan).

Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa më saktësisht ndodhet mbi “Meridian” dhe është shumë e pershtatshme për zyre.

Cmimi: 400 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Arbëri
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27577
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 75
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika