Lëshohet banesa me qira 80 m2 – Ulpian,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!

Lëshohet banesa me qira 80 m2 – Ulpian,Prishtinë

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33117
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 80 m2 – Ulpian,Prishtinë

Banesa gjindet në qendër përball Katedralës.

Banesa gjindet në katin e II dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 •  Teras

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33117
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Arba
 • Arba