Lëshohet banesa me qira 80m2- Aktash- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34921
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 80
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 80m2- Aktash- Prishtinë.

Banesa gjendet në rrugën Hajrullah Abdullahu, Aktash, Prishtinë. Afërsia me shkollën, qendrën e shërbimeve shëndetësore, bankat si dhe qendrën e qytetit  e bën jetesën në këtë zonë shumë të përshtatshme.

Banesa është në katin I dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • WC
 • Terasë

Banesa ka sistemin e ngrohjes me kaldajë.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34921
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 80 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba