Lëshohet Banesa me Qira 80m2 – Mati 1

 • €280
Muharrem Fejza, Prishtinë, Muharrem Fejza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28153
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në lagjen Mati 1, rruga Muharrem Fejza.

Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e mobiluar.

Cmimi: 280 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28153
 • Çmimi: €280
 • Madhësia e pronës: 80
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika