Lëshohet Banesa me Qira 83m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

 • €400
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27381
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në lagjen Bregu i Diellit (rr. Rrahim Beqiri).

Sipërfaqja e banesës eshte 83m2 dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhine
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe është komplet e mobiluar.

Cmimi: 400 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27381
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 83
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba