Lëshohet banesa me qira 84.5 m2 – Mahalla e Muhaxherëve,Prishtinë

 • €500
Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32847
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 84.5
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 84.5 m2 – Rr.Gazmend Zajmi,Prishtinë

Banesa gjindet në kompleksin “Rezidenca e Mbretëreshës” në Rr.Gazmend Zajmi.

Banesa gjindet në katin e IV,është e pa banuar dhe tërsisht e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 WC
 • Teras

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060

Detaje

 • ID e pronës: 32847
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 84.5 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba