Lëshohet Banesa me Qira 85m2 – Rr. Haxhi Zeka

 • €300
Haxhi Zeka, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, rr. Haxhi Zeka
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Haxhi Zeka, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, rr. Haxhi Zeka
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27075
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në rrugën Haxhi Zeka.

Sipërfaqja e baneses është 85m2 dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Depo
 • 3 Ballkona

Banesa është e mobiluar.

Cmimi: 300 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa rr. Haxhi Zeka
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27075
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika